Wszystko o zdrowiu

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Skorzystaj z doradztwa psychologa w UK na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Obecnie przez Brexit fala emigracji wyhamowała, lecz nadal nie brak chętnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje szereg problemów, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie w obcym państwa, generują mnóstwo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą również kłopoty z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem etatu. Brak opanowania języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego typu naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. Dlatego nie wolno obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co powie do niej psycholog.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339