Robienie zakupów Wszystko o zdrowiu

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Chcesz kupić maseczkę z przyłbicą? Sprawdź www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, całkowicie przeistoczyła nasze relacje z innymi ludźmi i bieg życia. Normy dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze rozmaitych środków, które mają chronić nas przed realnym niebezpieczeństwem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do banku lub kina, gdzie na ogół przebywamy w większej grupie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Co jednak zrobić, jeśli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z materiału?

Trwała maseczka wielokrotnego użytku w postaci mini przyłbicy

Osoby, które uważają ochronne maseczki z bawełny za niekomfortowe i mają problemy ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zarażeniem patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania usta i nos, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi atutami są trwałość, komfort oraz niewielka waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z tworzyw, za sprawą których może być używana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (nawet 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby mające problemy z oddychaniem, w podeszłym wieku bądź uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy muszą zakładać maski ochronne w trakcie wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie drażni. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co na pewno uznają za zaletę ludzie młodzi.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]