Jeśli potrzebujesz zamówić badania operatorów Bielsko, zajrzyj tu.
Są niezbędne do tego, by sprawdzić, czy ktoś może pracować jako kierowca widlaka oraz innej maszyny. Mimo, że wielu kandydatów się ich boi, kiedy nie mamy schorzeń psychicznych, ich przejście nie powinno przyprawić nam większych problemów. Jak jednak przebiegają badania operatorów pojazdów? Jakich rzeczy powinniśmy się po nich spodziewać?
Początek badania operatorów
W pierwszej części badania potencjalny operator wypełnia stworzony przez specjalistę kwestionariusz. Musi w nim odpowiedzieć na pytania dotyczące działania w rozmaitych, często ekstremalnych sytuacjach. Po przeczytaniu kwestionariusza potencjalnego kierowcy, specjalista będzie mógł stwierdzić, jak sprawnie reaguje na nerwy oraz przetestować jego inteligencję lub dojrzałość społeczną. Zawartość ankiety zależy od tego, jaki zawód wykonuje kandydat. Ten etap badania operatorów zwykle powoduje duży niepokój, ale jej przejście nie jest problemem.
Ostatnia część badania operatorów
Ostatnia część badania operatorów wymaga zastosowania odpowiednio skonstruowanych urządzeń. Poszczególne zadania badają takie umiejętności jak szybkość reagowania oraz podejmowanie decyzji w ekstremalnych sytuacjach. Należy pamiętać, że niekiedy ten element badań może się nie odbyć. Tak się stanie, jeśli starający się o uprawnienia w rozmowie nie będzie krył złego nastroju albo badanie wykaże, iż przed wizytą w poradni wypił napój wyskokowy. Badanie może zostać wówczas przełożone albo – gdy powodem okaże się alkohol – także odwołane.
Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała
Mob.: 608 315 680
E-mail:
[email protected]