Logistyka i spedycja Usługi

Zabudowy samochodowe na zamówienie – o producencie

Sektor transportu stale się rozwija, m.in. z powodu globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków eksportu oraz importu. Z tego powodu wymaga również nowoczesnych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na ulepszeniu procesów transportu produktów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na wymogi nieustannie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –solo, kubaturowe oraz BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby korzystania z wózka widłowego), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. W produkcji używane są jedynie surowce najwyższej klasy, dostarczane przez sprawdzonych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzy dekady umożliwia spółce Gniotpol Trailers opracowywanie innowacyjnych projektów na światowym poziomie, czego dowodzi między innymi sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie wyjątkowo wymagających towarów.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym i stacjonarnym (we własnym warsztacie w miejscowości Malnia oraz w paru autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej potrzebne naprawy wykonywane są na terenie całej UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o zabezpieczenie konsumentów, którzy wykonują naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne od ręki, co zmniejsza czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu skraca to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Pochodzenie fotografii – gniotpol-trailers.com.