Logistyka i spedycja Usługi

Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Wszystko o parkingu długoterminowym Balice odszukacie w tym miejscu.

Wybierasz się na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się korzystać z jego usług?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także darmowy przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – szybko i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) albo przelewem bankowym. Innym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]