Usługi

Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Zajrzyj tutaj, żeby zlecić catering dla firm Katowice.

Szkolenie, ważne rozmowy biznesowe lub sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego gości. Jeśli planowane wydarzenie przyciągnie znaczne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering biurowy – zapewnij zaproszonym na szkolenie napoje oraz przekąski

Sympozja oraz szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 7-8 godzin, w szeregu przypadków także przez kilka dni z rzędu. Ich partycypanci dostają ścisły program wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są maksymalnie dwie kilkunastominutowe przerwy, w czasie których ciężko jest spożyć duży obiad w pobliskiej restauracji. Z tej przyczyny niezbędne jest zapewnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet zabrać na salę prelekcji. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie odzieży czy rąk. W ramach usługi cateringu biurowego dostarczane są również urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Organizujesz warsztaty? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są niesłychanie ważne, pozwalają bowiem uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to również sposobność rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w swobodnej atmosferze kwestii roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych konferencji lub płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, jedząc zakupione po drodze w sklepie lub przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc prestiż szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę partycypantów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]