Usługi

Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty wesela w Krakowie!

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli nowożeńcy zechcą urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty dzień w najlepszych warunkach.

Sala weselna – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy powinna rozważyć parę bardzo ważnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników wesela, aby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, aby mieli salę taneczną. Dodatkowo nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeśli na wesele poproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, powinno się szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata baza noclegowa. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli ułożenie menu, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i przystrojenie sali . Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sala ślubna dla młodych par z Krakowa i okolicznych miejscowości

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad stu osób. Wesele może zostać urządzone także w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez problemu ok. 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż położony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]