Usługi

Profesjonalna opieka nad grobem

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie grobów Kraków, wejdź na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się zaś, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Czemu powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławek lub pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz poprawienia napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie trzeba zapłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – jeśli wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki zależne są również od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]