Usługi

Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Więcej o organizacji przyjęć okolicznościowych.

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też komunie, przyjęcia z okazji 18-tych urodzin oraz ceremonie chrztu. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas powinniśmy zamówić stosowny do okazji lokal.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – jak wybierać salę?

Każdy typ imprezy wiąże się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka czy przyjęcie urodzinowe, w której będą brać udział przede wszystkim dorośli, gościom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei przyjęcia, w których sporą część uczestników stanowią małe dzieci, m.in. chrzty bądź komunie, dobrze jest zorganizować w miejscu, które prócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znudzą się tak szybko świętowaniem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski oferowane uczestnikom także trzeba dostosować do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Przyjęcia okolicznościowe w okolicy Krakowa

Wynajęcie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej atmosferze urządzane są w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia oraz ozdobienia stołów, poprzez przygotowania menu, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]