Logistyka i spedycja Usługi

Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Co warto wiedzieć o parkingi Kraków lotnisko?

Kluczowe zalety podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu transport zyskał ogromne uznanie, to komfort, możliwość przybycia nawet w bardzo oddalone miasta naszego globu oraz szybkość. Podróż, której elementem jest lot, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dotarcia na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne problemy związane z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć prywatnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój pojazd, bo parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, wobec tego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić auta. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest szczególnie przydatne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja asysty obsługi

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na liczne ułatwienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na asystę zespołu parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]