sale do wynajęcia kraków
Usługi

Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne albo wspólne pikniki dla pracowników i ich bliskich, intencją których stworzenie silnych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, aby świętować zdobyte kontrakty, jak również rozmaite szkolenia, konferencje czy gale dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiej sali!

Gdy nie mamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, w których można zorganizować galę, należy poszukać ofert najmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do charakteru urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla wspólników marki, w czasie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie mogą zostać urządzone w pierwszym lepszym lokalu. Warto przy takich okazjach urządzić event w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które wyraźnie podkreśli ważność uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę zaproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w najbliższej okolicy lokalu, warto wybrać salę, znajdującą się obok bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym najlepszą obsługę

W trakcie organizacji wydarzenia firmowego nie można nie uwzględnić tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczony punkt smakowitych dań dla uczestników, ale także doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się nakryciem stolików. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest też zapewnienie gościom nieskazitelnej obsługi. Opłaca się zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy zaserwują posiłki do stołu w szykowny sposób, jak również wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, lecz i rewelacyjnie prezentujące się na talerzu dania.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]