Usługi

Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Szukasz dobrej oferty przekąsek cateringowych? Nie czekaj! Wystarczy kliknąć tutaj.

Urządzenie nawet sporej imprezy nie jest problemem, gdy mamy wystarczająco czasu na kupowanie niezbędnych produktów i napojów, jak również następnie własnoręczne preparacja z nich wyśmienitych przekąsek dla uczestników uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, iż powinno się odpuścić zamiar uczczenia istotnego wydarzenia. W takim przypadku zalecamy skorzystać z oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – wygodne porcje na “jeden gryz”

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta kierowana głównie do firm, jednakże korzystają z niej regularnie także osoby prywatne i różne instytucje organizujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na dostarczenie na bankiet potraw typu finger food, to znaczy maleńkich przekąsek, które da się zjeść stojąc i nie korzystając ze widelca. Klasyczny finger food nie wymaga nawet wykorzystania talerzyka – to dosłownie przekąska na “jeden gryz”. Finger food to przede wszystkim tartoletki warzywne i owocowe, koreczki lub kanapki. Ta odmiana cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na imprezach, gdzie organizatorom zależy na kontakcie wszystkich zaproszonych osób. Umożliwia on uczestniczenie w swobodnych rozmowach, przy czym nie redukuje kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy wspólnym stole.

Catering finger food – wspólny stół dla wszystkich uczestników

Zlecenie organizacji cateringu finger food zewnętrznemu podmiotowi ma mnóstwo plusów, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stolików oraz stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Schłodzone i gorące napoje oraz przekąski leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację wydarzeń głównie w niedużych pomieszczeniach, gdzie rozstawienie właściwej liczby stolików byłoby trudne. Catering opierający się na przekąskach mimowolnie powoduje także, że event ma mniej poważną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Należy uwydatnić, że menu z poręcznych przekąsek jest zwykle tańsze niż wyrafinowane kolacje, a zarazem zapewnia większą swobodę dostosowania ich do tendencji żywieniowych uczestników imprezy. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nieraz stanowiło główną komplikację przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]