Logistyka i spedycja Usługi

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Wszystko o Balice parking.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]