Usługi

Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Zajrzyj tu, aby zamówić serwis okien Warszawa.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle oddziałują też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]