Usługi

Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

Zleć catering na wesele na lastrada.pl.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, śluby czy chrzty, od lat nie są już organizowane w domu wyłącznie dla bliskich krewnych i znajomych. Obecnie są to imprezy, na które sprasza się nieraz nawet i sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować menu, a później naszykować i podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa będzie trwać wiele godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu na wesele

Organizacja wesela to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór ozdób sali, ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości napojów oraz przekąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na weselu musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, że stoliki będą poprawnie nakryte i pięknie przystrojone, dania będą apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa profesjonalnie będzie donosić gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, managerów oraz szefów kuchni, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Jadłospis przyjęcia weselnego skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi normami, zarówno w przedmiocie zabaw dla gości, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożone wstępnie menu proponowanych dań głównych, deserów oraz napojów pasujących do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może więc osobiście złożyć menu z proponowanych potraw. Trzeba jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie klienta są gotowe przyrządzić indywidualne kompozycje dań.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]