Usługi

Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Tutaj sprawdzisz, kto oferuje catering okolicznościowy.

Wkrótce nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z najbliższymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to znaczna grupa osób, które wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także uraczyć je pysznymi trunkami i daniami. Możesz postarać się przyrządzać je samemu, ale przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Ponadto to twoja uroczystość i pragniesz się nią cieszyć, a nie robić za kelnera bądź siedzieć w kuchni. Dlatego organizację menu na rodzinne wydarzenia polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie musisz dzierżawić lokalu!

Gdy przywołuje się cateringu gros osób myśli natychmiast o spotkaniach firmowych albo cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i jedynie przy faktycznie ogromnej liczbie gości rozpatrywał on możliwość zamówienia zewnętrznej pomocy w tym aspekcie. I rzeczywiście, na początku firmy cateringowe nie proponowały obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a nieraz również tych większych, jeżeli nie wiązało się to z rezerwacją sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy zdecydujemy się na wynajem sali czy zechcemy zorganizować event w swoim ogrodzie albo domu, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w wybrane miejsce wspaniale prezentujące się dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w udekorowaniu i rozstawieniu stolików

Catering okolicznościowy to literalnie usługa dostępna na dowolną rodzinną okazję (i nie tylko!). Najlepsi szefowie kuchni bez trudu przyrządzają dania współbrzmiące z charakterem imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering na chrzciny, na komunię lub na rocznicę ślubu. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę komersów, studniówek i półmetków. Poszukując firmy oferującej tę usługę zalecamy postawić na taką, która potrafi zaadaptować menu do potrzeb i budżetu klienta oraz kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. pomagając w ułożeniu i udekorowaniu stołów czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]