Usługi

Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Catering na imprezy Kraków - więcej informacji o tej usłudze znajdziesz tutaj.

Lato obfituje w niesłychanie popularne ostatnio imprezy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego dnia w różnych miejscach w Polsce organizowane są konferencje, gale albo benefisy. Takie eventy muszą mieć stosowną oprawę, której integralnym elementem są profesjonalnie przygotowane i smaczne posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Pyszne dania, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezę

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym odbędzie się piknik albo zamówiłeś salę na imprezę? Pierwszy krok za Tobą! Teraz należy zadbać o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do najlepszych gorących potraw, przekąsek i trunków. Miej na uwadze, że w czasie ważnych gal nie można ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy ma znaczenie – wygodne rozstawienie stolików, stosowne akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia zapewne docenią także, jeśli potrawy będą podawać im wprawni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezy?

Plusem zlecenia usługi cateringu eventowego jest z pewnością to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje świetne posiłki, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy zostaną dostarczone w wyznaczone miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę pokazem live cooking, co dla uczestników może być jedyną okazją, żeby doświadczyć z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania szczegółów zlecenia zasugeruje ona, jakie zakąski, potrawy oraz napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]