Tematyka stron internetowych Usługi

Zalety sklepów WooCommerce

Poszerz swoją wiedzę o sklepie WooCommerce.

Pragniesz założyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę na WordPress, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – możliwość analizy statystyk sprzedaży i prosta personalizacja

Ze względu na to, jak ogromną popularność zdobyły strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że natychmiast opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, posiada mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z wykorzystując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest pozyskać przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do szerszego kręgu klientów. Na skutek wdrożenia stosownych wtyczek zwiększa się także ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić klientom zlecenie przelewów za zakupy przykładowo za pośrednictwem Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) i podpięcia z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed cyberatakami oraz instalację tylko przetestowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują też blog, na którym łatwo można informować użytkowników o nowościach oraz promocjach albo publikować recenzje i różnorodne porady dotyczące sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]