Tematyka motoryzacyjna

Jakie kufry do motocykla?

Chcesz zamówić kufry Givi? Sprawdź www.motoakcesoria.com.pl.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie nagminnie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motocykl. Jakkolwiek który kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo lub ewentualnie od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, dlatego nim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba warianty, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jakkolwiek też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasze dane kontaktowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]