kolczyki z bursztynem, srebrna biżuteria
Biżuteria Robienie zakupów

Zalety kolczyków z bursztynem

Bursztyn to jeden z najstarszych używanych przez jubilerów materiałów. Mimo biegu lat, nadal jest chętnie wybierany przez klientów szukających uniwersalnej biżuterii. Warto też wspomnieć o kosztach jego zakupu – mimo że niegdyś był bardzo drogi, dziś na pierścionki i kolczyki z bursztynem może pozwolić sobie każdy z nas. Z uwagi na popularność opisywanej biżuterii powinniśmy napisać kilka słów o tym, jak dbać o bursztyn, by wytrzymał wiele lat oraz na temat tego, w jakim miejscach należy kupić kolczyki z bursztynem.

Długa żywotność kolczyków z bursztynem

Bursztyn to stosunkowo miękki kamień, więc nietrudno go zarysować. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać miękką szmatką – na przykład irchą. Pod żadnym pozorem nie używajmy także detergentów – mogą one uszkodzić ten kamień. Znacznie lepiej sprawdzi się normalna woda, w przypadku dużych zabrudzeń z odrobiną mydła. Istotne jest również to, jak trzymamy pierścionki lub kolczyki z bursztynem. Nie używajmy twardych pudełek, wymieniając je pojemnikami wyścielanymi od wewnątrz miękką dzianiną.

Sklepy online z kolczykami z bursztynem

Do niedawna najlepszym wyjściem dla zamierzających nabyć pierścionki z bursztynem była pomoc jubilera. Dziś możemy zrobić to znacznie wygodniej niż kiedyś – zwyczajnie logując się do sieci. Na e-sklepy dobrze zdecydować się także z drugiego powodu – są wszak dużo wygodniejsze. W sieci mamy też szansę poznać ofertę różnych sklepów a potem znaleźć te kolczyki z bursztynem, które najbardziej będą nam odpowiadać.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]