Biżuteria Robienie zakupów

Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Skieruj się tutaj, aby skontaktować się z złotnikiem Kraków.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozkwitem rynku, zmieniliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Dziś bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I choć w sieci kupimy nieomalże wszystko, nadal wiele produktów należy kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy specjalisty

Zakup złotej broszki, łańcuszka lub pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy nabyć obrączki lub pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli natomiast zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny albo zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego rozmiaru lub sporządzi nowy. Innym plusem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej porady jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać stosowny kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji ślubu, komunii czy urodzin.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek bądź wypadł kryształek z kolczyka, jubiler błyskawicznie i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca, złotnik poprawi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś unikatowym podarunkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na zawieszkę lub broszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu trzymamy zbędną albo uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]