zakupy z dostawą do domu
Robienie zakupów

Wygodne i praktyczne zakupy spożywcze z dostawą do domu

Nie da się uciec od konieczności robienia zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez mnóstwa przysmaków, lecz bez zdrowych warzyw i owoców jest to niemożliwe. Niestety często sytuacja zawodowa lub życiowa sprawia, iż coś tak przyjemnego jak sprawunki, może być czynnością kłopotliwą. Wówczas na ratunek przychodzi możliwość wykonania zakupów z dostawą do domu.

Zakupy z dostawą do domu – usługa przydatna w rozmaitych sytuacjach

Nieograniczony dostęp do internetu przyspieszył w ostatnich kilku latach wzrost sprzedaży online w naszym kraju. Z powodu ciągle ewoluującego się rynku oraz potrzeb konsumentów, wiele przedsiębiorstw korzystających dotąd tylko z tradycyjnych kanałów handlu, zaoferowało swój asortyment przez internet. W tym kierunku skierowała się również branża spożywcza, która na ogół sporadycznie oferowała zakupy z dostawą do zamawiającego. W tej chwili z delikatesów online korzysta dużo rozmaitych grup odbiorców. To nierzadko pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie pozwala im zrobić zakupów w godzinach umożliwiających zakupienie w markecie świeżych produktów, opiekunowie małych dzieci, osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, jak również osoby w podeszłym wieku, dla których regularne wizyty nawet w osiedlowym markecie są dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również dla komfortu – to doskonała oszczędność czasu, który można przeznaczyć na hobby lub rozrywkę.

Delikatesy online – co można w nich zamówić w Krakowie?

Korzystając z zakupów spożywcze z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do mnóstwa zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale także ryb, wędlin oraz mięs dostarczanych wyłącznie przez wypróbowanych oraz rzetelnych polskich dostawców. Co więcej sklep ma w asortymencie smakowite, polskie pieczywo pochodzące z piekarni słynnej nie tylko na Kazimierzu. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dowożone na podany adres w ciągu 2 dni, a za zamówienia powyżej określonej kwoty oferowana jest gratisowa dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Nasze dane kontaktowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]