srebrne wisiorki, srebrny wisiorek, wisiorek
Biżuteria Robienie zakupów

Wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta lubi mieć oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety luksus nabywania dużej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Niemniej ważna jest grubość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łezki, kwadratu itp.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór istnieje również jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]