Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Chcesz kupić części do Renault? Skieruj się na ten adres.

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia ,silnika oraz podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]