Robienie zakupów

Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Znajdź etykiety na wódkę.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej źródła najczęściej wręczanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na urodziny, wesele lub osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko stoją na stołach, ale także dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki podarek jest traktowany jako forma wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednak taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę, dodając na nich informację o miejscu i dacie wesela, podziękowanie za przybycie czy imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można nabyć w różnych odcieniach i wzorach, więc bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze kawalerskim.

Ozdabiaj własne alkohole wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można ozdabiać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli robisz swoje nalewki, wina czy soki, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi lub rodziną nawet bez okazji, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę pospolitej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]