Biżuteria Robienie zakupów

Masz bransoletki srebrne? Dowiedz się, jak o nie dbać

Nie szukaj już więcej! Tu zamówisz bransoletki

Mimo że nie są tak często noszone jak kolczyki, bransoletki mają mnóstwo zwolenniczek. Doskonale łączą się z najróżniejszymi strojami, a ich noszenie nie powoduje problemów. Ważny jest także fakt, iż dostępne są w atrakcyjnych cenach. Produkowane są z przeróżnych surowców, ale szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się od lat bransoletki srebrne. Oczywiście nie dopatrzymy się w tym nic dziwnego – szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie atuty tego metalu. Srebro bowiem nie tylko bardzo dobrze wygląda, ale też wykazuje mnóstwo pozostałych zalet.

Atuty bransoletek srebrnych

Obok względów wizualnych, srebro jest chętnie zakładane ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne – mogą zakładać je również alergicy. Jubilerzy lubią je z kolei ze względu na wysoką plastyczność – bez problemu mogą zrobić z niego bransoletki o zaskakujących kształtach. Ważne są także małe koszty zakupu oraz fakt, że bez trudu kupimy je również w sieci. To wyjście rekomendowane jest zwłaszcza klientom, którzy nie mają sporo czasu – bransoletki srebrne online kupimy w parę minut.

Bransoletki srebrne – jak je myć?

Bransoletki srebrne posłużą długie dekady – jeżeli tylko właściwie się o nie zatroszczymy. Najważniejsze jest to, w czym przechowujemy ozdoby. Puzderko musi być wyściełane miękką tkaniną, zaś jeżeli trzymamy w nim kilka przedmiotów – powinno posiadać segregatory, bo dzięki temu ustrzeżemy się zarysowań na biżuterii. Do mycia srebra nie wolno natomiast używać detergentów i tym podobnych preparatów – przeznaczone do tego są specjalne środki.