Robienie zakupów Uroda i kosmetyki

Marzysz o pociągającym spojrzeniu? Używaj sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy znajdziesz na https://houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy.

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik kobiety. Obecnie także panie, których natura nie obdarowała wyrazistą oprawą oczu, mogą onieśmielać porywającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją sztucznych rzęs. Z surowców są one wykonane i czy wyróżniają trwałością?

Sztuczne rzęsy – z jakich materiałów są wytwarzane?

Sztuczne rzęsy to szybki i niezawodny sposób na idealne wykończenie makijażu. Chcesz kupić wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą długoterminowe i zapierające dech rezultaty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek lub na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy nalepić cały pasek do powieki górnej nieco ponad linią naturalnych rzęs – rezultat jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone natomiast do zagęszczania rzęs, jednak można je wykorzystać jedynie na zewnętrznych kącikach oczu. Dostępne w sprzedaży modele rzęs są wykonywane z naturalnych materiałów, jak np. jedwab, włoski z futra norek syberyjskich lub wyjaławiane ludzkie włosy, ale również z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, np. poliestru. Aktualnie popytem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Jak dobrać przedłużane rzęsy?

Przedłużane muszą być lekkie, by nie obciążać powieki i gwarantować wysoki najwyższy komfort, a zarazem proste aplikacji i bardzo mocne. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku świetnie sprawdzające się na szykownych kolacjach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, że do ich nakładania potrzebne są odpowiednie akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej, jak również pęseta. Po usunięciu sztucznych rzęs, warto także posmarować powieki specjalną odżywkę wzmacniającą prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]