Biżuteria Robienie zakupów

Kolczyki z koralem

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki z koralem.

Dlaczego w kuferku z biżuterią każdej kobiety powinny znajdować się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są od wielu lat. Mówi się, że eliminują panikę. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada również właściwości regenerujące: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Ten rodzaj biżuterii można wkładać codziennie, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Świetnie pasują do ludowych stylizacji.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]