Robienie zakupów

Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Potrzebujesz słoja z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, soków, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]