Robienie zakupów

Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Jeśli potrzebujesz butelek 0,5l w hurcie, skieruj się tutaj.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że przeważająca część rynku towarów spożywczych należy do dużych marek, jest to jednocześnie branża, w której idealnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, autorskim czy też pysznym wyrobem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, żeby towar dłużej zachował świeżość, a więc najlepiej w szklane butelki i słoiczki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie – czy to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty od dostawców adresowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielkim zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. konfitury, oliwę bądź piwo kraftowe, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest więc dla niego nie tylko formą redukcji wydatków, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach przeważnie można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale też oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików oraz butelek. W ten sposób także dostanie opakowania o wiele szybciej.

Co znajdziemy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do rozlewania piwa, soków lub wina) i słoje. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1400, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą także odebrać kupiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą słoiczków bądź butelek w hurcie można także nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]