Robienie zakupów Uroda i kosmetyki

Gdy lakier już nie wystarcza – o ozdobach i pyłkach do paznokci

Jeśli potrzebujesz ozdób do paznokci, koniecznie sprawdź houseofbeauty.com.pl/c/77-pylki-efekty-do-stylizacji-paznokci.

Zdobienie paznokci tylko pozornie jest proste. Tak naprawdę to trudne zadanie, które wymaga stosownych umiejętności oraz odpowiednich materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak koszty związane z jej pracą oraz zakupem akcesoriów. Ciekawie ozdobione paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki stają się powodem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci – zwiększ możliwości ozdabiania

Do ozdabiania paznokci podobno wystarczy zwykły lakier. Należy jednak pamiętać, iż za jego pomocą nie osiągniemy naprawdę ładnych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu dodatkowych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które możemy osiągnąć wykorzystując pyłki do paznokci to m.in. metaliczny odblask, lustrzane odbicie czy każdy wymyślony wzorek. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy również ozdoby do paznokci w formie naklejek umożliwiających uzyskanie efektu hologramu.

Kto wytwarza ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe dodatki nadające im unikalny wygląd znajdziemy w ofercie wielu marek, które często specjalizują się w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. Victoria Vynn, Christian Louboutin, Indigo, Catrice, CND, Miyo, Neonail oraz Milani.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]