Robienie zakupów Technologie

Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

Skieruj się tutaj po więcej informacji o drukarka 3D sklep.

CadXpert jest jednym z pierwszych na polskim rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada urządzenia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Następnym filarem są usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D i skanowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM i SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLS, SLA, PolyJet, DMLS oraz FDM.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także wyłączny dystrybutor sprzętu firmy Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę urządzeń do drukowania przestrzennego – kilkanaście propozycji skanerów 3D oraz więcej niż 20 modeli drukarek 3D. Dodatkowo CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także tworzywa specjalistyczne, jak np.: Nylon 12 CF, Ultem 1010 i pozostałe (biokompatybilne, elastyczne, dentystyczne, inżynieryjne itd.). Prócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Asortyment firmy CadXpert jest adresowany zarówno do nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i przedsiębiorców, specjalistów oraz przedstawicieli przeróżnych sektorów (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, posiada także showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować ze specjalistami możliwości techniczne dowolnego urządzenia z asortymentu CadXpert, swoje projekty lub są po prostu zaintrygowani procedurą wydruku przestrzennego, powinni odwiedzić krakowski punkt. CadXpert gwarantuje również szeroką obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, wsparcie merytoryczne oraz techniczne czy szkolenie z obsługi nabytych drukarek 3D.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jaką wysokość osiągają ceny narzędzi do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Już niewielka albo średniej wielkości firma może sobie pozwolić na profesjonalny skaner bądź drukarkę 3D. Zainwestowanie w profesjonalne narzędzia do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w obrębie sektorów, jak między innymi motoryzacja, stomatologia, medycyna czy odlewnictwo, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie namacalną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek narzędzi do drukowania 3D wciąż ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się pionierskie technologie oraz możliwości, na które kiedyś mogły sobie pozwolić jedynie gigantyczne korporacje. W dzisiejszych czasach – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają również mniejsze firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Urządzenia do drukowania przestrzennego są bezustannie udoskonalane i modyfikowane, z miesiąca na miesiąc spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy obniżenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]