Robienie zakupów Technologie

Drukarka 3D dla profesjonalistów – Stratasys, Makerbot i inne

Kup drukarkę 3D na cadxpert.pl.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz urządzenia. Ocenia się, iż korzystając z drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony nieomal o 90 procent. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy produktów i usług, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją i prostą obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można w krótkim czasie wydrukować tożsame prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w przeróżnych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest precyzyjny oraz trwały, a w czasie procesu drukowania nie pojawiają się wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]