Rekreacja, hobby, sport Robienie zakupów

Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Chcesz zamówić czapraki? Sprawdź horse-trade.pl.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw znakomicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz zainwestować w wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, wyprodukowane z bawełny bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja gwarantuje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także dobrze się prezentują. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]