Robienie zakupów Uroda i kosmetyki

Bursztyn

Sprawdź, gdzie kupić biżuterię z bursztynem, wejdź na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-bursztynem.

Biżuteria z bursztynem nigdy nie wyjdzie z mody – zarówno wśród młodzieży, jak i znacznie starszych osób. Jej popularność nie powinna bądź co bądź dziwić – jantar należy wszak do najatrakcyjniejszych materiałów, a swoboda jego w nadawaniu mu różnych kształtów sprawia, że wytworzone z niego naszyjniki mogą dostosować się do przeróżnych trendów. Żeby cieszyć się jej wyglądem, powinniśmy o bursztyn właściwie się zatroszczyć. Jak? Przeczytajcie nasz artykuł.

Biżuteria z bursztynem – jak ją przechowywać?

Jantar to bardzo wrażliwy materiał – z tego powodu biżuteria z bursztynem koniecznie musi być przechowywana w odpowiednich warunkach. Bursztynowy wisiorek należy zabezpieczyć jedwabną tkaniną, a potem dokładnie otulić plastikowym workiem oraz umieścić w drewnianym pudełku. Musimy też mieć na uwadze, by w pojedynczej paczce nie przechowywać kilku przedmiotów – mogą się bowiem porysować.

Czyścimy biżuterię z bursztynem

Jantar nie toleruje silnych preparatów czyszczących. Słuszniej zatem zrobimy, wykorzystując do jego czyszczenia delikatniejsze substancje – chodzi o mleczko migdałowe oraz kosmetyki dla dzieci. Biżuteria z bursztynem powinna być czyszczona miękką ścierką, nieznacznie zwilżoną wodą – nigdy nie może być jej za wiele.

Renowacja biżuterii z bursztynem

Znalazłeś w piwnicy wiekową biżuterię z bursztynem? Zapewne stale robi niesamowite wrażenie, jednak czas odcisnął na niej swój ślad. Jak ją odrestaurować? Próbując zrobić to samodzielnie, możesz jedynie pogorszyć sprawę – najlepiej więc postąpisz, prosząc o pomoc jubilera.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]