bagażniki dachowe
Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna ładowność

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]