Robienie zakupów

Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Jeśli chcesz kupić baniak do wina, skieruj się na ten adres.

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]