Rachunkowość, finanse

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Uzupełnij swoją wiedzę o automatycznym księgowaniem faktur.

Właściciele firm bezustannie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla większych przedsiębiorstw

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niezmiernie pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm oferujących usługi, pensjonatów i biur podróży

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to użyteczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, zatem bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych lub prywatnych, czy tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się też domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za realizację usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]