wnętrza 3D, wnętrza firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości
Promocja i reklama Usługi

Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealna metoda na przedstawienie ewentualnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których zamierzają korzystać. Dla większości osób sposobność obejrzenia danego wnętrza przed skorzystaniem z oferty jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Czym zatem są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i czy powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie wielu zdjęć model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest plan poszczególnych wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy też zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się sporą popularnością. Polega on na tym, że poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa bądź hotelu, możemy przenieść się jednym kliknięciem do takiego pomieszczenia, a potem zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia też przechodzić do innych wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Dlaczego powinno się udostępnić model 3D?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać odbiorcom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę reklamy można wykorzystać do zaprezentowania hostelu, warsztatu bądź baru, jak również w prosty sposób zademonstrować rozległemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy posiadłość, żeby przyszli klienci mogli gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się zamówić z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w Google Maps lub dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje też świetną możliwość zachęcenia klienta, by skorzystał z naszych usług . Osoby, które poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją znacznie większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to także wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, bowiem aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm jej nie stosuje. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — wystarczy zamówić jego opracowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]