Promocja i reklama Usługi

Wirtualny spacer czyli promocja firmy w Mapach Google

Potrzebujesz zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer w Google Moja Firma? Koniecznie kliknij tu.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie znaczący punkt reklamy marki w sieci. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, by pośród sporej ilości podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tego momentu jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych marek, firm bądź usług. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by prześcignąć konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba zrealizować kilka dodatkowych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google dodanie estetycznych zdjęć, stosownej prezentacji firmy, wszystkich aktualnych danych i adresu strony internetowej firmy. Istnieje również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele firm ją wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź nieruchomość. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma wiele zalet i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]