Promocja i reklama Usługi

Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

Na www.fotografsv.pl dowiesz się jak skorzystać z usług fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, jego przygotowanie warto zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania fotografii, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym charakteryzuje się profesjonalizmem. Aby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy postawić na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, na pewno potrafi sporządzić jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy błędnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też niejednokrotnie więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także reklamować się szczególnym logo, które informuje, iż dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]