Podróże Porady i tutoriale Tematyka stron internetowych

Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Szukasz ładnych miejsc w Małopolsce? Dobrze trafiłeś!

Pomimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych województw w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, więc zdarza się, że z trudem można znaleźć coś dla siebie w natłoku informacji o godnych zwiedzenia atrakcjach i planowanych wydarzeniach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – odwiedź stronę opracowaną specjalnie dla turystów

Aby przedstawić potencjalnym zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, powstała stronę visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o interesujących miejscach oraz zabytkach w tym województwie, ale też o wystawach i eventach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych planowanych na jego terenie. Strona prowadzona w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na portalu? Osoby myślące o przyjeździe do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której ekspresowo wyszukają kempingi, motele i hotele, Centra Informacji Turystycznej, jak również zabytki i muzea położone w miastach Małopolski. Portal pomaga zorganizować wizytę na południu Polski także pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach samochodów, jak i o lotniskach i dworcach kolejowych. Prócz tego dla tych, którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, strona przygotował wirtualne spacery prezentujące między innymi piękno lokalnego folkloru, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO czy regiony agroturystyczne.

Rejestr ambasad i przydatne rozmówki – ważne informacje dla obcokrajowców

Serwis visitmalopolska.pl nie zapomina również o zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy innych ciekawych miejscowości. Komunikaty znajdujące się na portalu publikowane są więc w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku słowackim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Niesłychanie pomocna dla cudzoziemców jest również podstrona Rozmówki, na której poznają kluczowe słówka i powiedzenia, które umożliwią im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w trakcie podróży po Polsce. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych w regionie Małopolski.

Nasze dane kontaktowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego