Podróże Rekreacja, hobby, sport

Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Jeśli interesuje Cię aktualna oferta wypraw górskich, skieruj się na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki pod opieką profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Przygotowujemy wyprawy, których celem są szczyty prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają aktywne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest mocna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Umożliwiają zarazem realizację marzeń i sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych liderów oraz przewodników znających specyfikę górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]