Podróże Porady i tutoriale Tematyka stron internetowych

Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Koniecznie sprawdź ten portal!

Zajrzyj w to miejsce jeżeli pragniesz poznać atrakcje turystyczne w Małopolsce.

Choć województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, dlatego zdarza się, że ciężko znaleźć coś dla siebie w gąszczu wiadomości o zbliżających się wydarzeniach sportowych bądź kulturalnych oraz ciekawych atrakcjach w Małopolsce.

Skąd czerpać kompleksowe informacje o wartych zobaczenia miejscach w Małopolsce?

Żeby przybliżyć wszystkim atrakcje turystyczne tego województwa, powstała stronę visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o ciekawych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, ale także o ekspozycjach i imprezach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych planowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach projektu MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na portalu? Turyści myślący o pobycie w Małopolsce już na stronie głównej dostrzegą mapę, na której migiem odnajdą schroniska młodzieżowe, pensjonaty i hotele, Centra Informacji Turystycznej oraz zabytki i muzea położone w różnych punktach Małopolski. Portal pomaga zorganizować wizytę na południu Polski też pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach samochodów, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Oprócz tego dla osób, które z najrozmaitszych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, portal przygotował kilka wirtualnych spacerów przedstawiające między innymi piękno miejscowego folkloru, regiony agroturystyczne czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Witryna o ciekawych miejscach Małopolski z myślą o cudzoziemców

Strona visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych południowych miejscowości. Newsy dodawane na portalu publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku niemieckim, francuskim, słowackim i włoskim. Niesłychanie przydatny dla cudzoziemców może być też dział Rozmówki, w którym poznają najpopularniejsze wyrażenia i sformułowania, które pozwolą im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas pobytu naszym kraju. Zagraniczni turyści znajdą tu wykaz konsulatów i ambasad zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego.

Nasze dane kontaktowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego