Oświata

Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

Na domin-krakow.pl znajdziesz więcej szczegółów o digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej i filmowej. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]