Oświata

Chcesz studiować architekturę? Rozważ udział w kursie rysunku architektonicznego

Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/, aby uzyskać informacje dotyczące rysunku architektonicznego.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa mnóstwo elementów – głównie fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też wskazówki profesjonalistów pomagające przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]