Branża budowlana Robienie zakupów

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Znajdź kontenery na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery stalowe – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na budowach częstokroć wykorzystywane są też kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]