Branża budowlana

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wynajem szalunków Kraków - na tej stronie przeczytasz o najkorzystniejszej ofercie

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, do której wylewany jest cement – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są z drewna, jednak można zaobserwować także wersje wykonane ze stali, a czasem również tworzyw syntetycznych. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich efektów. Niestety ze względu na duże koszty nie wszystkie firmy remontowe posiadają swoje szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Zakup swoich szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla firm często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed momentem wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli zaś budowanie fundamentów nie jest główną działalnością danej ekipy, dobrze sprawdzić atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy w roku jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto nadmienić również o funkcjonalności, ponieważ trzymanie rzadko używanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Wynajem szalunków – jak szukać?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę ekipy doświadczonej w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe i praktyczne. Naprawdę istotna będzie również troska o korzystającego z usługi – w sytuacji, gdy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei wejść do sieci, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa sądzą dotychczasowi klienci.

Nasze dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]