Branża budowlana Usługi

Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Znajdź architekta wnętrz Kraków na miarę Twoich potrzeb!

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Aby jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]