Branża budowlana Robienie zakupów

Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Jeśli chcesz nabyć blachy na rąbek, koniecznie odwiedź ten adres

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Czemu warto ich używać? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich zastosowania.

Blachy na rąbek – plusy i przeznaczenie

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz większe grono entuzjastów. Odporna na uszkodzenia oraz bardzo dobrze wyglądająca blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na miejsce budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować szybko i stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe jest odporne na korozję, wytrzymałe i doskonale współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Panele dachowe na rąbek – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem zastosowanej technologii oraz solidności. Panele te są wykonywane z grubej blachy pokrytej specjalną powłoką, która daje protekcję przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie UV czy śnieg i deszcz. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku modelach, co umożliwia dobranie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do redukcji wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08